Indiešu liktens spēle Lila

Doloresa – Uzaicinu Jūs uz brīnišķīgu ceļojumu pašam pie sevis, caur daudzveidīgo heksogrammu izziņu, spēlē „Lilla čakra”.
Es esmu pārliecināta ,ka šis ceļojums iemācīs savādāk paskatīties uz daudzām situācijām dzīvē. Spēle palīdz realizēt vēlmes, nojauc izveidojušos stereotipus, apgaismo prātu, paplašina apziņu. Spēle izgaismo šķēršļus dzīves mērķa realizācijas ceļā, palīdz tos apzināt un pārvarēt. Spēle kurā izspēlē jebkuru mērķi Spēles lauks –dzīves lauks Katra spēle- tā ir saruna ar mūsu bezapziņu, saskarsme ar lielo noslēpumu. Tā ir praktika, lai nodibinātu saikni ar savu augstāko es, ar savu bezapziņu, kas aizved līdz dzīves galveno vērtību pārvērtēšanai un dziļai apziņas transformācijai. Tās pamatā ir gadsimtu viedās zināšanas:

1.sena Indiešu spēle „LILA”, kura varētu būt līdz 5000 g. veca. Spēles mērķis savienoties ar dievišķo. Izdarot izvēli, mēs mainām enerģijas.

2. Pārvērtību grāmata „I DZIN”. 64 heksogrammas, kur katrai ir sava nozīme. tā ir mūsu realitātes galvenā matrica, tā satur sevī daudz likumsakarības.

3.Čakru plāns laukumā, Maiju kalendārs.

4.” Transformācija spēle” (iespaido citus spēlētājus).

Dalības maksa 10 eur.
Līdzi jāņem čībiņas.
Pieteikšanās – 26163153

Advertisements