Atsauksmes

“Brīnumu zemi raksturotu kā mierpilnu un atbalstošu vietu bērna, kā arī viņa vecāku, augšanai un attīstībai. Ļoti novērtēju, ka bērna ikdiena norit zināmā secībā/režīmā, dabiskos apstākļos (ar malku kurināmās telpās, dārzā un rotaļu istabā, kur pieejami tikai dabas materiāli) un mierpilnā gaisotnē. Šī vieta ir īpaša ar to, ka iemāca bērniem ticēt brīnumiem, jo tie Brīnumu zemē notiek ik uz soļa. Ar lielu interesi uzklausīju konsultācijas par bērna attīstību, attiecībām un ieteikumus ikdienai. Piedalīšanās radošajās darbnīcās, ekskursijās, kopīgajās talkās un svētkos veidoja piederības sajūtu vietai un nesa daudz jaunu zināšanu un patiesi sirsnīgas emocijas. Kopumā ņemot, Brīnumu zemē pavadītais laiks man, kā mammai, bija milzīgs ieguvums turpmākajā attīstībā. Sirsnīgs Paldies, Brīnumu zemei.”

(Rita, Ances mamma, 2017)

“Mājīga atmosfēra un ļoti individuāla pieeja katram bērniņam. Ja citos dārziņos prasa par bērniņu ārsta zīmi, tad šeit labāk savam berniņam uztaisīt astroloģisko karti. Un tādā veidā var labāk izprast mazā cilvēka raksturu un rīcības. Brīnumu zeme ir īsta Brīnumu zeme, bērni katru dienu caur saziņu ar pieaugušo un caur spēli dzird un redz daudz dažādus brīnumus. Mazie brālīši un māsiņas tik ļoti raujās uz šo dārziņu, jo tiešām tur ir jauki. Tikai to labāko varu teikt par šo dārziņu.”

(Liene, Kristera un Jēkaba mamma, 2017)

“Mūsu meita bērnu dārzu apmeklē jau ceturto gadu. Ļoti patika ilgais adaptācijas periods, jo viņai sākumā bija 2,5 gadi un mūsuprāt tas ir vēl mazs bērns. Sākumā varēju sēdēt grupiņā blakus vai maliņā cik ilgi vēlējos, nācu pēc tam pakaļ pēc dažām stundām arvien pagarinot palikšanu vienai. Tas ļoti sekmēja to, ka meita vienmēr ar prieku iet un paliek dārziņā. Nav bijušas asaras par palikšanu nevienu reizi un vienmēr esam kārtīgi un priecīgi atvadījušās. Mums arī patīk eko ēdināšana. Meitai ir alerģija pret piena produktiem un šī prasība tiek laipni ievērota. Tā kā viņa ir viena no jaunākajām, tad redzu kā iemācās visādas “lielo bērnu” lietas- celt mājas, taisīt matus, čukstēt ausīs utt. Varu tikai novēlēt tik jauku bērnu pieskatīšanas vietu jebkuram bēnam un vecākiem.”

(Māra, Veronikas un Jēkaba mamma, 2016)

Viena gada laikā mana dzīve sagriezās par 360 grādiem. Šeit nokļuvu nejauši, bet savā ziņā tas bija likteņa pirksts – mani ielikt tur, kur tagad esmu. Ko varu teikt, esmu sajūsmā un laimīga par to, ka ir tāda vieta kā Brīnumu zeme un pedagogi, kas ir viedi, ar ļoti lielu dvēseles siltumu, kas spēj ieklausīties gan bērna, gan vecāka vajadzībās. Nekad neateiks padomu. Mana mazā meitiņa Brīnumu zemē ir kā Dieva šūpulītī.
Novēlu veiksmi, izturību un Dieva palīdzību.”

(Linda, Elzas mamma, 2016)

Advertisements